صفحه نخست / شنیدنی های دیگر در رادیو ایثار

رونمایی از دانشنامه شهدا و ایثارگران با حضور فرمانده کل سپاه


سخنان فرمانده کل سپاه سردار جعفری در رونمایی از دانشنامه شهدا و ایثارگران جمهوری اسلامی


من فقط تشکر و قدردانی میکنم از اداره ایثارگران سپاه پاسداران و برادر سردار شریفی و همه ی برادران و خواهرانی که در بخش های مختلف سپاه و بسیج ، در رابطه با شهدا ، ایثارگران ، قدردانی از زحمات آنها و تلاش برای حفظ آثار آنها و نشر آثار آنها تلاش میکنند.

این سامانه جایش در فضای مجازی خالی بود ، بسیار کار مهم و تاثیرگذاری انجام گرفته که با توجه به اینها ما را یک قدم نزدیک میکند به شناخت بیشتر و عمیقتر آثار شهدا و معارف شهیدان و معارف دوران دفاع مقدس.

امیدواریم انشاالله همه آنهایی که تو فضای مجازی میتوانند کار بکنند و محتوا تولید بکنند با این بستر سازی خوبی که انجام گرفته بخصوص با همکاری که با سازمان سراج و فضای مجازی بسیج [انجام گرفته] باید حتما جلساتی تو این رابطه گذاشته بشود ، این سایت ها و این زمینه ها و این بستر ها معرفی بشود و از اونا بخواهیم که از همه بسیجیان و نیرو هایی که در این زمینه میتوانند خدمت بکنند [دعوت به عمل آورده شود] تا از این زمینه خوبی که ایجاد کرده اید استفاده بکنند و خوب معرفی بشود ، اگر این کار معرفی نشود این زحماتتان در واقع هدر میرود و بهره برداری خوب نمیشود.

بنده آمادگی دارم و پیگری کنید از من ، جلساتی را با بخش های مختلف ، [با] دوستان همه بگذاریم در این رابطه که هم ضمن معرفی این سایت ها ازشون بخواهیم که در این رابطه همکاری کنند ، این جلسه باید حتما با حضور من برگزار بشود حتما پیگیری کنید . انشاالله موفق باشید . صلوات ختم بفرمایید.

 نسخه قابل چاپ    ارسال این صفحه به دوستان
تاریخ و زمان انتشار: پنج شنبه 17 خرداد 1397
تنظیم کننده: شفیق فکه، شبکه ایثار
منبع: رادیو ایثار
ارسال نظر:
 
عنوان  
رایانامه  
متن نظر  
کد امنیتی = ۷ + ۲